Mreža - Prvi kontingent otpadnih guma spreman za plasman

U novoj emisiji „Mreža“ istražujemo koliko je za Glavni grad i državu važan predstojeći izvoz prvog kontingenta usitnjenih otpadnih guma po cijeni od 30 eura po toni. O ovom ekološkom i privrednom koraku razgovaramo s Aleksandrom Božovićem, direktorom podgoričke „Deponije“. Pored toga, donosimo priče o saobraćajnom kolapsu u Virpazaru i reakcijama mještana na crvenu traku na Maloj plaži u Ulcinju.

2026

Urednik/ca: